Brief Weerselo ons Dorp

Zoals iedereen bijna wel weet is Burgerbelangen Dinkelland de enige partij die zich nog met hand en tand verzet tegen de geplande Rondweg om Weerselo. Groenlinks is alleen tegen het aanleggen van nog meer asfalt in het buitengebied. De overige politieke fracties in Dinkelland zijn de besluitvorming al lang weer vergeten getuige het feit dat er in hun Verkiezingsprogramma geen woord aan vuil is gemaakt.

Bijgaand sturen wij u de brief die door de Stichting ons Dorp verstuurd is naar een aantal kranten in onze regio om deze voor de Verkiezingen te publiceren. Deze kranten echter vinden dat de brief teveel politiek getint is. Het niet willen publiceren lijkt in onze ogen iets of onze inwoners van Dinkelland iets niet mogen zien. Niet volledig geïnformeerd mogen worden.
Je zou bijna zeggen dat de media op dezelfde toer is als in Den Haag. Vooral niet het lef hebben om zaken die alle inwoners aangaat te publiceren. In onze ogen een gemiste kans.
De verstuurde brief staat onderaan dit artikel.

Mocht u vragen en/0f opmerkingen hebben over deze brief dan kunt u contact opnemen
met Stichting Weerselo ons Dorp.